AKTOB’un yeni Başkanı Erkan Yağcı

AKTOB'un yeni Başkanı Erkan Yağcı

Last Updated on 22 Mart 2018 by Yaşar Çelik

Tek liste ile gidilen genel kurul sonucunda AKTOB’un yeni Başkanı Erkan Yağcı oldu.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Olağan Genel Kurulu, Concorde De Luxe Resort’te gerçekleştirildi. Yapılan genel kurula göre AKTOB’un yeni başkanı Erkan Yağcı oldu.

AKTOB Olağan Genel Kurulu’na Antalya Vali Yardımcısı Hüseyin Ece, Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Aleksandr Tolstopyatenko ve AKTOB üyeleri katıldı. Tek liste ile gidilen genel kurul sonucunda AKTOB’un yeni Başkanı Erkan Yağcı oldu.

AKTOB Genel Kurulu sonrasında kısa bir konuşma gerçekleştiren AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, yeni yönetim olarak turizmin türbülanslı olduğu dönemde AKTOB’un kuruluş, amaç ve ilkeleri doğrultusunda ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını söyledi.

Erkan Yağcı, yeni dönemde AKTOB’un 6 temel ilkesi bulunduğunu belirterek,

“Bu yeni dönemde özellikle vurgulamak istediğim 6 tane temel ilkemiz olacak. Bunlar; üyelerimizle iletişim, çözüm odaklı yaklaşım, meslek örgütü konumlandırmasında hafızaları tazeleme, turizm politikasının önemini aktarma, sürdürülebilir turizm politikasını yaygın hale getirme ve en önemlisi Antalya’nın Türkiye turizminin başkenti olma konusunu güçlendirme olacaktır. Görev süremiz boyunca her zaman öneri, talep ve karşılıklı fikir alışverişine açık olduğumuzu özellikle belirtmek istiyoruz”

dedi.

AKTOB’un yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Kaan K. Kavaloğlu
Yeliz Gül Ege
Ece Tonbul Kilit
Zafer Alkaya
Mehmet Tümbül
Aslı Ulukapı
Selçuk Akıltopu
Nihat Vural
Hasan Ali Ceylan
İbrahim Yaşar
Mehmet Ali Karamancı
Fikret Demirtürk
Ahmet Çevik
Murat Kalaycı

Denetleme Kurulu
Ali Güneş
Uğur Yiğit
Dinçer Sarıkaya