GETOB, kuruluşunun 30 yılını kutluyor

GETOB'un doğum günü

Last Updated on 13 Ocak 2017 by Yaşar Çelik

Bölge Konaklama Sektörü Temsilcileri tarafından 13 Ocak 1987 tarihinde kurulan ”GETOB” Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliğinin bugün 30. Yıl dönümü kutlanıyor.

30 yıl dönümlerine ilişkin bir açıklama yayınlayan GETOB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bülbüloğlu, “Üyelerine, Turizm Sektörüne, Bölgemizin ve Ülkemizin Tanıtımına, Ekonomisine ve İstihdamına katkı sağlamayı amaç edinmiş olan GETOB, destek verdiği birçok sosyal sorumluluk projeleriyle de sektörünün ve bölgemizin saygın Sivil Toplum Kuruluşu olmayı hak etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

GETOB’un kuruluşundan bu günlere gelmesinde yer alan, katkı sağlayan ve özveride bulunanları bir kez daha minnet ve şükran duygularımızla anıyoruz.

Tüm güçlüklere ve zor şartlara rağmen çok değerli Üyeleri ve kendisine destek verenlerle birlikte Sektörümüze ve Ülkemize daha nice seneler hizmet verebilmeyi hedeflediğimizi belirtiyor bu vesile ile her daim yanımızda olan Değerli Basınımıza ve çeşitli yollardan kutlama mesajı gönderenlere ve takipçilerimize en derin selam, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.