Antalya otellerinde Kar bereketi: 2 günde 2 bin geceleme!

Antalya’da Otellerde Kar Bereketi

Last Updated on 9 Ocak 2017 by Yaşar Çelik

Tüm yurtta özellikle İstanbul’da yoğun kar yağışı hayatı felç etti. Özellikle Havayolu ulaşımında büyük aksamalar meydana geldi. İstanbul Atatürk Havalimanında seferlerin iptal olması bağlantılı seferleri de aksattı. Antalya Havalimanında da bu nedenle büyük yoğunluk oluştu.

Seferleri iptal olan THY yolcuları, bölgedeki otellere yerleştirildi.

Rixos Sungate Genel Müdürü Derya Billur, 2 gün içinde toplam 2 bin geceleme THY yolcusunu ağırladıklarını belirterek, uçuşları iptal olan misafirleri en iyi şekilde ağırlıyoruz. Bugün toplam 56 milliyetten misafirimizi ağırladık. Bunların içinde Nikaragua, Meksika, Sudan, Namibya, Nijerya gibi demografik dağılımda ilk kez ağırladığımız misafirler de oldu. Misafirlerimizin yorgunluklarını almak için her türlü imkanı sunuyoruz, gün içinde komik olaylarla da karşılaşıyoruz. Otelimiz herşey dahil sistemde çalışıyor. Çinli misafirlerimiz büfeyi gördükten sonra bu büfe ücretsiz olamaz biz para ödemek istemiyoruz diyerek gofret yediler, kendilerini ikna etmekte zorlandık dedi.
THY ve TGS ekipleri otele kurdukları bankolarda yolcuların yeni biletlerini düzenleyerek, varış noktalarına ulaşmaları için yoğun çaba sarf ediyor.