Tolga Cömertoğlu, Twitter’da sert açıklamalarda bulundu

Last Updated on 12 Ağustos 2017 by Yaşar Çelik

Tolga Cömertoğlu, geçen yıl FETÖ iddiaları hakkında Twitter hesabında şunları söylemişti:

“Susmaya yüreğim dayanmıyor herkes bilsin ki kalkışma gecesi birçoğunun yüreğinin yemediği saatlerde lanet okudum terörist iblislere! Takiye diyenler olmuş hangi takiyecinin yüreği yetmiş de darbe gecesi saat 10’dan itibaren lanet okumuş terörist ilan etmiş bu iblisleri. Kamera kayıtları çekmecemde kaç kişi saat 10’da otellerinin önüne barikat yapıp belinde silah darbeci teröristler gelir diye bekledi kapıda. Korumalara verdiğim emir biz ölmeden içeri kimse girmeyecek eğer ki geçerlerse bebeğimi, karımı, bu vatan hainlerinin insafına bırakmayın. Otellerdeki Türk misafirlere sorun, kim demiş korkmayın biz ölmeden bu kapıdan içeri kimse giremez diye!

Vatan hainliği yaftasını bana iftirayla attınız ya suçsa buradan suç göreceksiniz ilmek ilmek hesabını alacağım FETÖ’cüler sizden alacağım!

Beni tanıyıp düşman olanlar bile bilir yüreğimi. Bu FETÖ hainlerinin infaz listesi açıklansın ilk onda ismim yoksa namerdim. İblisler siz vatanı yıkmak çalmak için yetiştirilmişsiniz ama şunu iyi bilin beni de babam sizin gibilerle savaşmak için yetiştirdi.

Benim ne cemaatle ne başka iblisin uşaklarıyla işim olmaz, beni suçlayacaksanız beni delilikle, sinirimle, fevriliğimle suçlayın!!! Beni ukalalıkla, kale arkası holigan olmakla, beni saldırgan olmakla beni haksızlığa karşı kaba kuvvet kullanmakla suçlayın. Ölürüm Vatana.”

Tolga Cömertoğlu