Elite World Europe Hotel, EMITT fuarında görücüye çıktı

Turizm sektörüne yeni bir konsept

Otelcilik trendlerini yakından takip ederek, turizm sektöründe yatırımlarına ara vermeden devam eden Elite World Hotels, 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP Furar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen EMITT 2017 Turizm Fuarı’nda yeni yatırımı Elite World Europe Hotel ile yer aldı.

Otelcilik trendlerini yakından takip ederek, turizm sektöründe yatırımlarına ara vermeden devam eden Elite World Hotels, 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen EMITT 2017 Turizm Fuarı’nda yeni yatırımı Elite World Europe Hotel ile yer aldı. Zincir fuarda, İstanbul’daki dördüncü, toplamda altıncı oteli olan Elite World Europe Hotel’i, tüm detayları ile sektör temsilcilerinin beğenisine sundu.

Arsa payı dahil toplam 120 milyon dolarlık yatırımla zincirin en büyük tesisi olan Elite World Europe Hotel, fuardan çok kısa bir süre sonra 2 Şubat 2017 günü kapılarını açacak.

İstanbul Güneşli Basın Ekspres Yolu’nda ihtişamlı mimarisi ile dikkat çeken, kongre oteli olarak kurgulanan tesiste, 58’i suit 401 oda, 581 yatak kapasitesi ve 2500 kişi kapasiteli 8 toplantı salonu yer alıyor.

Turizm sektörüne yeni bir konsept

EMITT 2017 Turizm Fuarı’nda, otellerin sadece birer mekan değil, asıl olarak hizmet sunan noktalar olduğunu vurgulayan Elite World Hotels Zincir Genel Müdürü Ünsal Şınık, “zincirin en büyük halkası olan Elite World Europe Hotel’de çok özel bir hizmet tanımı kurguladık. Konsepti, mimarisi, büyüklüğü ve pazarlama stratejisi ile zincirin en kapsamlı yatırımı ve bölgenin en gösterişli oteli oldu. Birkaç gün sonra 2 Şubat’ta misafirlerimizi ağırlamaya başlayacağız” dedi.

Elite World Hotels, İstanbul Güneşli’deki yeni yatırımı Elite World Europe Hotel’in yanı sıra İstanbul Taksim’de Elite World İstanbul ve Elite World Prestige otelleri ile, Florya E5 kavşağında yer alan Elite World Business Hotel, Van’daki Elite World Van Hotel ve Marmaris İçmeler’deki Elite World Marmaris Hotel ile hizmet sunmaya devam ediyor.

Önceki İçerikKruvaziyer kepenk kapattırdı!
Sonraki İçerikConstance Hotels & Resorts’a büyük ödül
İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü bitirdi. Sektörel dergilerde 15 yıl çalıştı. Turizm gazeteciliğine başladığı Turizmdebusabah.com’un kapanması sonrası Turizm Günlüğü gazetesini kurdu. Turizmgunlugu.com'un genel yayın yönetmeni olarak gazeteciliğe ve sektörel yayıncılığa devam eden Çelik, aynı zamanda 2021'in Mayıs ayında yayın hayatına giren Tourism Diary Dergisi'nin de Yayın Yönetmeni. Dünya Basın Federasyonu (World Press Federation) üyesi olan Çelik, tecrübesini İstanbul Medipol Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Öğretim Görevlisi olarak sürdürüyor.