Constance Hotels & Resorts’a büyük ödül

CONSTANCE HOTELS & RESORTS’A BÜYÜK ÖDÜL

Last Updated on 27 Ocak 2017 by Yaşar Çelik

Constance Hotels & Resorts 2017 TripAdvisor Travellers’ Choice Hotel Awards’ı kazanarak bir kez daha misafirperverliğini dünyaya gösterdi.

Constance Hotels & Resorts, küresel otel sektöründe önde gelen Constance Le Prince Maurice ve Constance Tsarabanjina otelleri ile dünyadaki en iyi 25 otel içinde olmaktan da mutlu. En iyi tatil adresleri olarak gösterilen Constance Hotels & Resorts’ta Hint Okyanusu’nun eşsiz manzarasının yanı sıra lüks ve rahat bir tatil deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, Constance Le Prince Maurice, Constance Tsarabanjina ve Constance Lemuria, Afrika’da en iyi 25 otel içinde yer alıyor.

Constance Hotels & Resorts CEO’su Jean-Jacques Vallet, ödül ile ilgili; “Bu ödül, Constance Hotels & Resorts için büyük bir takım başarısıdır. Bu ödül, bizim çabalarımızı ve kuruma mükemmellik getirmek için taahhütlerimizi yansıtmaktadır. Yıllar boyunca, Hint Okyanusu’nda iyi bir lüks otel segmenti oluşturmak için hareket etmekteyiz ve bu yönde de çalışmaya devam edeceğiz. Bizim ekip üyelerimiz, tutkularını ve çalışkanlıklarını her gün devam ettirmektedir. Bu onların müşterilerine karşı benzersiz hizmet anlayışının sadece bir tanesidir.” dedi.

Constance Le Prince Maurice, Afrika kıtasının en iyi otelidir. Dünya çapında ise ilk 25 içindedir. Dünya’nın en iyi lüks otelleri içinde, Constance Le Prince Maurice birinci sınıf bir sığınak olarak konumunu korumaktadır. Constance Le Prince Maurice’da, lüks tatilin yanı sıra, eğlencenin ve aktivitelerin de tadına varacaksınız.

Constance Moofushi ise her zaman konuklar tarafından takdir görmektedir. Hem romantizmi hem de lüks atmosferi deneyimleyeceğiniz Constance Moofushi sizleri bekliyor. Constance Lemuria ise, yenilenen yapısı ile siz değerli konuklarını eşsiz atmosferine bekliyor. Constance Tsarabanjina ise en iyi küçük oteller içinde bir numara olarak gösteriliyor.

Constance Hotels & Resorts, doğasına hayran kalacağınız atmosferiyle, lüksün ve konforun daima sizlerle olacağı hizmetiyle ve eşsiz menüleriyle sizleri bekliyor.