Türkiye’de iki yeni hat açıyor

Rus hava yolu şirketi S7 Airlines, Türkiye uçuşlarıyla ilgili yeni planlarını duyurdu. Moskova-Antalya uçuşlarına başlayan şirket, iki yeni hat daha açma kararı aldı.

Rus havayolu şirketi S7 Airlines, Moskova – Antalya hattındaki uçuşlara başladıktan sonra Moskova – Bodrum ve Novosibirsk – Antalya hatlarında da direkt uçuşlar için biletleri satışa çıkardı.

Açıklamaya göre Moskova – Bodrum uçuşları 2 Ağustos’tan itibaren Pazartesi günleri gerçekleştirilecek.

Moskova Domodedovo Havalimanı’ndan kalkış saati 12:20, Bodrum’a varış saati 16:25 olacak. Dönüş seferi ise 05:20 de gerçekleşerek 09:10 da Moskova meydana ulaşacak.

Havayolu şirketi daha önce 10 Temmuz’dan itibaren her gün gerçekleştirilecek olan Moskova-Antalya uçuşu için bilet satışına başladı.

Moskova Domodedovo Havalimanı’ndan hareket saati 14:00, Antalya Havalimanı’na varış ise 17:50’dir. Dönüş uçağı Antalya’dan saat 18:40’ta hareket edecektir. 22:20’de ise Moskova’ya varış gerçekleşecek.

Novosibirsk’ten Antalya’ya seferler 5 Ağustos’tan itibaren Perşembe ve Cumartesi günleri gerçekleştirilecek. Perşembe günleri Novosibirsk Tolmachevo Havalimanı’ndan saat 06:05’de gerçekleştirilecek.

Kaynak: Airporthaber