Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da yeni atama

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'da yeni Yiyecek&İçecek Müdürü Tahsin Güven oldu.

Kempinski Hotel Barbaros Bay, gerçekleştirdiği yeni atamayla yiyecek içecek operasyonlarını deneyimli bir isim olan Hayri Güven’e emanet etti.

Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, dünyanın en güzel koylarından Gökova Körfezi’nin girişinde yer alan Kempinski Hotel Barbaros Bay, 6 Temmuz 2022’de yeni bir atama gerçekleştirdi.

Yiyecek ve içecek operasyonları alanında güçlü bir geçmişi olan Güven, sektörde 27 yıla uzanan bir deneyime sahip bulunuyor.  1993-2014 yılları arasında 20 yıldan fazla bir süre Grand Hyatt Istanbul’da  pekçok farklı görevde çalışan Güven, en son Outletler Direktörü iken Jumeirah Bodrum’a Yiyecek & İçecek Direktör Yardımcısı olarak atandı.

2016-2020 yılları arasında ise Nikki Beach Hotels & Resorts’ta sırasıyla İçecek Direktörü, Yiyecek & İçecek Operasyon Müdürü ve Yiyecek & İçecek Müdürü olarak görev yaptı.  Meslek hayatı boyunca dünya standartlarında lüks markalı oteller için çalışan Hayri Güven Kempinski Hotel Barbaros Bay’e katılmadan önce Radisson Collection Bodrum’da Yiyecek & İçecek Direktörü olarak görev yapıyordu.