Dalaman – Ankara uçuşları haftanın 7 günü yapılacak

Dalaman – Ankara uçuşları

Last Updated on 3 Ocak 2023 by Turizm Günlüğü

Dalaman – Ankara uçuşları: Dalaman – Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü yapılacak.

Muğla’nın önemli turizm merkezlerinden olan ve yaz sezonunda Muğla’ya, en fazla turistin giriş yaptığı Dalaman Havalimanı’na, Türk Hava Yolları’na bağlı AnadoluJet yeni yıl ile birlikte haftanın yedi günü direkt Ankara uçuşlarını başlattı.

Sabah Gazetesi’nden Hayrettin Şaşmaz’ın haberine göre; her sabah 08:05’te Ankara’dan hareket edecek uçağın Dalaman’a 09:30 da ulaşması, saat 10:05’te Dalaman’dan hareket edecek uçağın ise 11:15 de Ankara’ya ulaşması planlanıyor.

Yurt içi aktarmalı uçuşların yanında dünyanın dört bir tarafına da aktarmalı uluslararası uçuşların önünü açan bu düzenleme Muğla’nın ünlü tatil beldelerinde ve Muğla’daki turizmcilerde büyük bir memnuniyetle karşılandı.    Dalaman – Ankara uçuşları

Dalaman Ankara uçuşlarının sadece direkt Ankara olarak görülmemesi gerektiğini, bu uçuşların 33 farklı şehre ve dünyanın pek çok noktasına aktarmalı ulaşmanın bir yolu olduğunu belirten Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amiri Hayrettin Balcıoğlu: “Dalaman – Ankara hattında doluluk arttıkça sefer sayıları da artacaktır. Valimiz Sayın Orhan Tavlı başta olmak üzere AnadoluJet ve YDA yetkilileri ile tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.