TÜRSAB, dört önemli turizm fuarına katılıyor

TÜRSAB, gelecek ay dört önemli turizm fuarında

TÜRSAB, Türk turizminin içinde bulunduğu sancılı dönemin aşılabilmesi için yeni pazar arayışları ve bu kapsamdaki tanıtım faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Şubat ayında yapılacak; İsrail (IMTM) – İran (T.I.T.E.) ve Hindistan (SATTE Yeni Delhi ve OTM Mumbai) Turizm fuarlarına katılacağını açıkladı.

TÜRSAB tarafından konuya dair yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Birliğimiz bu yıl 07 – 08 Şubat 2017 tarihleri arasında İsrail’in Tel Aviv şehrinde gerçekleştirilecek olan İsrail Uluslararası Turizm Fuarına (IMTM), 06 – 09 Şubat 2017 tarihleri arasında İran’ın Tahran şehrinde gerçekleştirilecek olan Tahran Uluslararası Turizm Fuarına (T.I.T.E.), 15 – 17 Şubat 2017 tarihleri arasında Hindistan, Yeni Delhi şehrinde gerçekleştirilecek olan SATTE Yeni Delhi Turizm Fuarına ve 21 – 23 Şubat 2017 tarihleri arasında Hindistan, Mumbai şehrinde gerçekleştirilecek olan One Travel Market (OTM) fuarına birliğimiz stant ile katılacaktır. Üyelerimizin bilgilerine sunarız.”

TÜRSAB’IN ŞUBAT AYINDA KATILACAĞI YURT DIŞI FUARLAR

İsrail Uluslararası Turizm Fuarı ( IMTM) / 07 – 08 Şubat 2017 / İsrail, Tel Aviv

Tahran Uluslararası Turizm Fuarı (T.I.T.E.) / 06 – 09 Şubat 2017 / İran, Tahran

SATTE Yeni Delhi Turizm Fuarı / 15 – 17 Şubat 2017 / Hindistan, Yeni Delhi

One Travel Market (OTM) / 21 – 23 Şubat 2017 / Hindistan, Mumbai

Detaylı Bilgi için;

TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanı
İsrail (IMTM) ve İran (T.I.T.E.) Fuarları
Gülberk AŞYAPAR; gulberk.asyapar@tursab.org.tr
SATTE Yeni Delhi & OTM Turizm Fuarları
Özge ÜNAL; ozge.unal@tursab.org.tr
Berna AKAR; berna.akar@tursab.org.tr

Önceki İçerikSetur, yeni dönemde Ahmet Sönmez’e emanet
Sonraki İçerikCVK Hotels&Resorts’da üç yeni atama
İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü bitirdi. Sektörel dergilerde 15 yıl çalıştı. Turizm gazeteciliğine başladığı Turizmdebusabah.com’un kapanması sonrası Turizm Günlüğü gazetesini kurdu. Turizmgunlugu.com'un genel yayın yönetmeni olarak gazeteciliğe ve sektörel yayıncılığa devam eden Çelik, aynı zamanda 2021'in Mayıs ayında yayın hayatına giren Tourism Diary Dergisi'nin de Yayın Yönetmeni. Dünya Basın Federasyonu (World Press Federation) üyesi olan Çelik, tecrübesini İstanbul Medipol Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Öğretim Görevlisi olarak sürdürüyor.

Yoruma kapalı.