Emirates’e “En İyi Business Class” Ödülü!

Last Updated on 20 Şubat 2017 by Yaşar Çelik

Emirates Havayolu, dünya turizmine yön veren liderleri buluşturan ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Dünya Turizm Forumu’nda, “En İyi Business Class Hizmeti” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Turizm sektöründen tüm branşların profesyonellerini çatısı altında toplayan, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Dünya Turizm Forumu, 17 Şubat 2017, Cuma akşamı düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

Dünya Turizm Forumu öncesinde açıklanan Tourism 100 listesinde en büyük 100 turizm şirketi arasında 7. sırada yer alma başarısını gösteren Emirates Havayolu, ödül töreninde aynı zamanda “En İyi Business Class Hizmeti” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen ödül töreninde, ödülü havayolu adına Emirates Türkiye, Bulgaristan ve Romanya Genel Müdürü Bahar Birinci teslim aldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Emirates Havayolu Türkiye, Bulgaristan ve Romanya Genel Müdürü Bahar Birinci: “Amacımız müşterilerimizin yolculukları sırasında her adımda en üst düzeyde hizmet almalarını ve çok konforlu, keyifli bir yolculuk yapmalarını sağlamak. Uçaklarımızda en yeni ürün ve teknolojilerin kullanıma sunulması için büyük yatırımlar yapıyoruz. Çok uluslu kabin görevlilerimiz de çok ayrıcalıklı bir hizmet veriyorlar. Uluslararası saygın bir jüri tarafından bu gayretlerimizin fark edilmiş olması bizi onurlandırdı” dedi.

En iyi Business Class Hizmeti: Emirates

Emirates Business Class hizmeti alacak olan yolcularına ücretsiz özel şoför hizmeti ile 70’i aşkın şehirde havaalanı transferleri sağlıyor.

Havaalanında uçmadan önce özel dinlenme salonlarını kullanabilen Business Class yolcuları, Dubai’deki A380 terminalinde doğrudan dinlenme salonundan uçağa binebiliyorlar.

Yolcular yatağa dönüşebilen koltuklarında yolculukları boyunca dinlenebiliyor ya da 2.500’ün üzerinde kanala sahip uçak içi eğlence sistemi ice’da pek çok dil seçeneği ile sunulan, en yeni ve en iyi filmleri, kaçırılmaması gereken TV programlarını izleyip, radyo ya da çok zengin bir müzik arşivinden diledikleri şarkıları dinleyip, oyun oynayabiliyorlar.

Özel A380 Uçak İçi Dinlenme Salonunda atıştırmalık ve kokteyllerin tadını çıkarırken aynı zamanda sosyalleşebiliyorlar. Ayrıca taze ve yerel malzemelerin kullanıldığı gurme yemek deneyimini yaşıyorlar.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 83 ülkede 154 destinasyona taşıyor. 256 adet geniş gövdeli Airbus ve Boeing uçakla faaliyet gösteren Emirates’in toplam değeri 108 milyar doların üzerinde 223 uçak siparişi bulunuyor

Detaylı bilgi için:http://www.emirates.com