Gloria, başarısını TUI ödülü ile bir kez daha taçlandırdı

Gloria Resorts & Hotels

Last Updated on 24 Ocak 2017 by Yaşar Çelik

Resort otelciğinin Türkiye’deki 20 yıllık markası Gloria, uluslararası arenadaki başarısını TUI ödülü ile bir kez daha taçlandırdı. Gloria markası altında faaliyet gösteren Gloria Golf Resort, Gloria Serenity Resort ve Gloria Verde Resort, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da TUI Holly 2017 ödülüne layık görüldü.

Uluslararası otelciliğin Türkiye’deki 20 yıllık markası Gloria, turizm sektöründeki başarısına yeni bir halka daha ekledi. Antalya Belek’te yer alan ve Gloria markası altında faaliyet gösteren Gloria Golf Resort, Gloria Serenity Resort ve Gloria Verde Resort, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da TUI Holly 2017 ödülüne layık görüldü.

Almanya’nın lider tur operatörü TUI, bu ödülü 1994 yılından bu yana veriyor. Ödül, dünyanın en sevilen 100 tatil oteli listesine giren turizm tesislerine veriliyor. Ödüllerin belirlenmesinde, yaklaşık yarım milyon TUI tatilcisinin değerlendirmeleri baz alınıyor. TUI’nin her yıl verdiği ”TUI Holly” ödül listesinde 2017 yılı için Türkiye’den aralarında Gloria Golf Resort, Gloria Serenity Resort ve Gloria Verde Resort’un da yer aldığı 27 farklı tesis daha yer alıyor.