Marmara Bölgesi’nin ‘En İyi Toplantı Oteli’…

Wyndham Grand İstanbul Levent

Last Updated on 11 Şubat 2017 by Yaşar Çelik

Mükemmel konumu sayesinde kongre, seminer, konferans, toplantı ve davet organizasyonlarının vazgeçilmez adresi Wyndham Grand İstanbul Levent, son teknoloji 23 toplantı ve balo salonu ve kusursuz hizmet anlayışıyla misafirlerine kusursuz deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent, sınırsız hizmet anlayışı, teknolojik alt yapısı ve misafirlerine yaşattığı mükemmel toplantı organizasyonları ile 2016 yılına damgasını vurdu.

Kusursuz bir toplantı için…

Son sistem işitsel ve görsel ekipmanlarla donatılmış 23 toplantı ve balo salonu ile misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı hizmet anlayışı sayesinde iş toplantılarının vazgeçilmez adresi olmaya devam eden Wyndham Grand İstanbul Levent, özel teraslı ve gün ışığı alabilen yapıya sahip salonlarıyla misafirlerine konfor ve lüksü yaşatmaya 2017 yılında da devam ediyor.

İstanbul’un en popüler iş ve alışveriş merkezlerinin kalbi, Levent bölgesinde bulunan merkezi konumu ve metro istasyonuna direkt bağlantısı sayesinde misafirlerine kolay ulaşımın rahatlığını da sunan Wyndham Grand İstanbul Levent, en büyüğü 1270 m2 den 54 m2 ye kadar değişen, aydınlık, son sistem işitsel ve görsel ekipmanlara sahip balo ve toplantı salonlarıyla başarılı iş toplantılarının en aranan adreslerinden biri olmanın gururunu yaşıyor.

Marmara Bölgesi’nin ‘En İyi Toplantı Oteli’…

Öte yandan 2016 yılında ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri kapsamında, ‘Marmara Bölgesi En İyi Toplantı Oteli’ ödülüne layık görülen Wyndham Grand İstanbul Levent, stresli geçen iş toplantılarının başarıyla sonuçlanmasına ev sahipliği yapıyor.